+421 902 299 992

 

Produktové línie

  NUTRITIVE

  NUTRITIVE

  rad NUTRITIVE Gluco-Activeje určený potrebám výživy suchých a scitlivených vlasov. Podľa typu suchých vlasov ponúka NUTRITIVE Gluco-Active tri stupne výživy: ľahkú, obohacujúcu a intenzívnu. Vlasové vlákno je ošetrené a ochránené bez zaťaženia. S programom starostlivosti na mieru získavajú vlasy hebkosť, ľahkosť, pružnosť a nevídaný lesk.

  RESISTANCE

  RESISTANCE

  ad je určený pre vlasy s oslabenou vnútornou štruktúrou a chúlostivé vlasy bez objemu. Častým česaním, pôsobením slnka alebo farbením strácajú vlasy svoju prirodzenú odolnosť a postupne sa stávajú lámavými, krehkými a poréznymi. Vďaka patentu Complexe Vita-Cimentv koncentrácii podľa stupňa oslabenia obnovuje RESISTANCE vnútornú štruktúru vlasového vlákna a navracia pevnosť a silu. Vlas je opäť vyhladený, získava prirodzenú pevnosť, odolnosť a vnútornú súdržnosť.

  AGE RECHARGE

  AGE RECHARGE

  kompletný program AGE RECHARGE s prípravkami proti „kapilárnemu starnutiu“ vlasov a vlasovej pokožky. Prípravky AGE RECHARGE obsahujú inovačné technologické riešenie Complexe Vita-Refil, ktorý je spojením dvoch vysoko účinných aktívnych zložiek. Ich vlastnosti sú podobné prirodzenej štruktúre vlasovej pokožky a vlasov: Vita-Ciment – nahradzuje medzibunkový cement vo vnútornej štruktúre vlasov a Morphofill– lipid, ktorý vytvára prirodzenú vonkajšiu ochrannú vrstvu vlasov. Vlasová pokožka je už po prvom použití dokonale hydratovaná a zmäkčená. Vlasové vlákno znovu nachádza vitalitu, pevnosť a pružnosť.

  DENSITIVE

  DENSITIVE

  1. nutričný doplnok stravy proti vypadávaniu vlasov podporujúci zároveň ich pevnosť a hustotu (60 tabliet)

  RÉFLECTION

  RÉFLECTION

  prvá starostlivosť odrážajúca svetlo farbených vlasov. KERASTASE REFLEXION obsahuje unikátnu technológiu Systém Fibrionic, ktorá dokonale uhladzuje vlasové vlákno a tým umožňuje optimálny odraz svetla na farbených vlasoch. Lesk farby je okamžitý a trvalý a vlasové vlákno je ideálne ochránené.

  SPÉCIFIQUE

  SPÉCIFIQUE

  rad je presnou odpoveďou na problematiku alebo prechodné disfunkcie vlasovej pokožky – padanie vlasov, tvorba lupín a mastných vlasov. Jedinečná patentovaná molekula Aminexil GLobsadená v prípravkoch SPECIFIQUE aktívne pôsobí proti tuhnutiu kolagénu a tým obmedzuje vypadávanie vlasov a zároveň podporuje ich rast. SPECIFIQUE je účinné riešenie pre rovnováhu vlasovej pokožky, ľahké, pružné a lesklé vlasy.

  DERMO-CALM

  DERMO-CALM

  originálne zloženie Hydra-Destress ukľudňuje, hydratuje, ozdravuje vlasovú pokožku a oslobodzuje ju od napätia. Podráždená vlasová pokožka je okamžite ukľudnená a hydratovaná, jej rovnováha sa intenzívne obohacuje. Vyživujúce zložky dodávajú hebkosť a pružnosť vlasom.

  BIOTIC

  BIOTIC

  prvá bioaktívujúca starostlivosť pre vlasovú pokožku s Bioflorine. Krásne vlasy sú výsledkom zdravej vlasovej pokožky odolnej voči vonkajším a vnútorným nepriaznivým vplyvom.

  NOCTOGENIST

  NOCTOGENIST

  optimálna kosmeticita VOILE NUIT poskytuje ideálne riešenie pre špecifické potreby jemných vlasov. Starostlivosť ponúka dokonalú rovnováhu medzi povzbudením a ľahkosťou. Je vytvorená takým spôsobom, aby sa kompletne vstrebala do vlasov a je taká ľahká, že ju na vlasoch ani necítite. Jemné vlasy sú povzbudené, posilnené a plné života. SERUM NUIT obohatený o hodvábne proteíny zodpovedá potrebám silných vlasov. Rozpustný bielučký krém si vlasy podmaní a ponorí ich do jemnej záplavy hebkosti. Vlasy opäť nájdu svoju pôvodnú hebkosť a žiarivý lesk.

  SOLEIL

  SOLEIL

  originálne prípravky na ochranu vlasov pred slnečným žiarením, slanou a chlórovanou vodou a tiež častým česaním vlasov. Ochranný Photo Filterpriľne ako magnet vďaka svojmu pozitívnemu náboju k vlasovému vláknu, ktoré má na scitlivených miestach náboj negatívny. Pohlcuje UV lúče a znižuje tak ich škodlivý vplyv. Minerálne oleje tvoria okolo vlákna hydrofóbni film a bráni tak jeho krepateniu. Rozjasňujúci polymér prináša dlhotrvajúci lesk. Starostlivosťou SOLEIL sú vlasy hebké, lesklé a pružné.