+421 902 299 992

 

  Prítomní vo viac než 120tich krajinách, podpis L’Oréalu Paris sa rozvíja okolo rovnakej filozofie: inovovať a ponúkať najväčšiemu počtu spotrebiteľov najvýkonnejšie produkty, za najlepšiu cenu. Filozofia, ktorá prechádza výskumom naprieč laboratóriom a cez vôľu spopularizovať profesionálnu expertízu.

  S trvalým výskumom dokonalosti, L’Oréal Paris buduje budúcnosť krásy. Naša angažovanosť a naše hodnoty vierohodnosti, rešpektu a blízkosti voči ženám a mužom z celého sveta nám umožnili stať sa svetovým lídrom vo svete krásy.

   Mnohotvárnosť a multi-etnicita

  Ikony umeleckého sveta, módy a krásy, naši hovorcovia sú nadšení a talentovaní jednotlivci. Ženy a muži každého veku a pôvodu; ich vízia, ich angažovanosť a ich talent tvorí zdroj inšpirácií pre našu dobu.

  Lepší svet

  Angažovanosť prinášať pozitívny prínos vo svete, s pomocou L’Oréal Paris, naši hovorcovia podporujú výskum a humanitárne kauzy. Medzinárodnej slávy, sú veľvyslancom nášho výskumu pre lepší svet a radosť žien a mužov celého sveta.

  Istota a dôvera v seba

  Filozofiou L’Oréal Paris je, že každý, nehľadiac na vek, pohlavie alebo pôvod « za to stojí ». Značka sa angažuje odprevádzať ženy a mužov z celého sveta naprieč všetkými etapami ich života.

  L’Oréal Paris obhajuje právo na krásu ; právo na všetky typy krásy ; právo každého sa rozjasniť s gráciou a istotou.