+421 902 299 992

 

Obrady Kérastase Paris

  Obrady Kérastase sú výledkom výzkumov Pokrokového Výzkumu L´ORÉAL, pričom sa jedná o aplikáciu prípravkov profesionálnym zpôsobom, využívajúc poznatky západných vied a fyziologickej stimulácie.

  Kérastase Paris už viac ako 40 rokov prepracováva a objavuje Obrady na mieru pre ošetrenie, obnovu a zkrášlenie vlasov. Každý Obrad je zameraný na špecifické potreby vlasov i vlasovej pokožky, preto mieri vždy priamo ku zdroju pre viditeľnú premenu. Nechajte sa rozmaznávať kaderníkom, ktorý podrobí Vaše vlasy a vlasovú pokožku  dôkladnej analýze. Po prevedení odbornej diagnózy Vám Váš kaderník ponúkne výnimočný zmyslový zážitok -  Obrad špeciálne zostavený priamo pre Vás. Špeciálna vlasová masáž prevádzaná v niekoľkých etapách ešte viac podtrhne krásu vlasov a behom tridsiatich minút znásobí pocity blahodárnosti a relaxácie.

  K-Mist

  K-Mist

  Konečný výsledok pôsobenia starostlivostí môže byť ďalej umocnený použitím prístroja K-Mist.

  Striedavé pôsobenia studenej a horúcej hmly ešte viac optimalizuje fixáciu aktívnych zložiek pre dokonale pevný a lesklý vlas.

  Kérathermie

  Pokrokový, jedinečný a zázračný obrad, spočívajúci v ovrstvení a pečatení monodóz. Obrad určený pre náročnejšiu klientelu, ktorá pochopila význam starosti o vlasy. Obrad Kérathermie sa vďaka patentovaným postupom postará o zreparovanie vlasu a vybuduje tak “nový vlas”. Tento obrad je určený taktiež pre extrémne oslabené vlasy, ktoré vyžadujú priam chirurgickú rekunštrukciu vlasového vlákna. Obrad je doplňovaný ošetrením vlasovej pokožky vhodnej na základe diagnostiiky vlasovej pokožky.

  Volumorphose – prvá profesionálna kúra pre dlhotrvajúci objem jemných vlasov

  V súčasnosti existuje na trhu množstvo prípravkov, ktoré sa postarajú o to, aby sa aj tie najjemnejšie kadere “rozhýbali” do maximálnych rozmerov. Úplnou novinkou v tomto smere je však výrobok známej značky vlasovej kozmetiky Kerastase nazvaný Volumorphose. Profesionálna starostlivosť pre dlhotrvajúci objem jemných vlasov vytvorili vedci v laboratóriach značky L´Oreál.

  Výrobok ponúkajú exkluzívne kadernícke salóny značky Kérastase, aplikuje sa v rámci procedúry Volume Injection. Výsledkom pôsobenia technológie Intra-Cylane sa vlasové vlákno posilní a vlasy získajú neprekonateľný objem. Účinok technológie pri tom vydrží až do 5-10 umytí šampónom.

  Čo je to technológia INTRA-CYLANE™:
  - častica na báze kremíka inšpirované tými, ktoré sú používané v sklárstve pri výrobe najmodernejších materiálov s využitím takzvaného sol gel procesu. Ide o chemickú reakciu, pri ktorej dokáže molekula pri izbovej teplote prejsť z gélu do pevnej podoby. Molekula najprv po aplikácii prípravku na suchých vlasoch preniká do vnútra vlasového vlákna. Tam po aktivácii vodou postupne vznikajú reťazce tisícov molekúl Intra-Cylane tvoriace torjrozmernú vyplňujúcu štruktúru, ktorá vlas spevní zvnútra a vytvorí novú vlasovú hmotu.

  Preniknutie do vnútra vlasového vláknaPreniknutie do vnútra vlasového vlákna Vytvorenie trojrozmernej vyplňujúcej štruktúryVytvorenie trojrozmernej vyplňujúcej štruktúry Zpevnenie vo vnútri vlasového vláknaZpevnenie vo vnútri vlasového vlákna