+421 902 299 992

 

HOMME

  Nová rada luxusnej značky Kérastase je vytvorená tak, aby ste ju mohli používať každý deň. Vďaka ľahkej štruktúre máte zaručene bohatú penu, ktorá sa veľmi ľahko oplachuje. A to zďaleka nie je všetko – nedeliteľnou súčasťou je aj obrad Energisant Capital Force!

  Kompletná rada CAPITAL FORCE od Kérastase Homme obsahuje šesť prípravkov a to 3 šampónové kúpele a 3 následné neoplachujíce sa finálne starostlivosti!

  Zbavte sa lupín na trvalo!

  Šampónová kúpel Capital Force Anti-pelliculaire je určená na každodenné použitie pre zachovanie hustoty vlasov a pre starostlivosť o vlasovú pokožku s nadmernou tvorbou lupín.

  Neoplachujúca se finálna starostlivosť Capital Force Anti-pelliculaire stimuluje vašu vlasovú masu a zabraňuje tak opakovanému výskytu lupín. Lahká svieža textura v podobe spreja umožňuje jednoduchú aplikáciu na vlasovú pokožku.

  Už žiadne mastné vlasy!

  Capital Force Anti-Gras zachová vaše vlasy husté ale hlavne zaistí starostlivosť o nadmerne sa mastiacu vlasovú pokožku. Číry gel umožňuje jednoduché každodenné použitie. Aktívna chladivá zložka vytvára pocit sviežosti vlasovej pokožky.

  Neoplachujíca sa finálna starostlivosť Capital Force Anti-gras reguluje tvorbu mazu. Lahká svieža textura v podobe spreja umožňuje jednoduchú aplikáciu na vlasovú pokožku.

  Bojujte silou vlasového vlákna!

  Capital Force Densifiant zachová hustotu vašich vlasov a posilní slabnúce a ztenšujúce vlasové vlákno. K tomu dopomáhá perleťový gel, ktorý vám umožňuje jemné každodenné použitie a zlepšuje finálnu úpravu vlasov vďaka svojmu texturizačnému efektu „druhá koža“.

  Neoplachujíca sa finálna starostlivosť Capital Force Densifiant, aktivátor vlasových korienkov stimuluje vlasovú masu a dodává textúru a silu slabnúcim a ztenšujúcim sa vlasom. Lahká svieža textura v podobe spreja umožňuje jednoduchú aplikáciu na vlasovú pokožku a do vlasov.