+421 902 299 992

 

INITIALISTE

  Kérastase vyvinul prvé sérum  , vďaka ktorému sa rodia dokonalé vlasy – INITIALISTE.

  Exkluzívna textúra je obohatená o Complex Régénérateur pôsobiaci na súčasnú a budúcu krásu vlasov. Pri jeho používaní sú vlasy o 93% odolnejšie proti lámavosti, viditeľné výsledky sú už za 7 dní. Za mesiac sa vlasy oživia a ich kvalita sa zlepší o 77%. Sérum pôsobí od korienkov, chráni kmeňové bunky cibuľky vlasu. Podstatou prípravku je ,že pôsobí na kmeňové bunky uložené v najhlbších vrstvách pokožky. Práve ony majú kľúčovú úlohu pri raste vlasov a pôsobením a prenikaním prípravku do ich jadra sú schopné tvoriť silnejšie a lesklejšie vlasy priamo pri zdroji.

  Complex Régénératour obsahuje prírodné rastlinné bunky – exkluzívne aktivátory extrahované z jabloňového stromu Malus domestica, ktoré udržujú a optimalizujú regeneračné schopnosti folikuly. Obsahuje tiež SP 94 glukolipidy, ktoré optimalizujú rast vlasov, ceramidy posilňujú molekuly  a spevňujú vlákno vlasu a polyfenoly, čiže antioxidanty, chránia pred oxidatívnym stresom.

  kerasss

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  *

  *

  Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>